19 czerwiec 2020

Poszukiwani - zatrzymani

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji we Wrześni zatrzymali 10 poszukiwanych, którzy ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości. 9 mieszkańców powiatu wrzesińskiego oraz jeden powiatu słupeckiego trafili do zakładów karnych.
Koronawirus
wielkopolskie
3048
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji we Wrześni zajmujący się poszukiwaniem osób w ostatnim czasie zatrzymali 10 poszukiwanych, którzy ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości. Wobec osób zostały orzeczone wyroki pozbawienia wolności.

Pierwsza realizacja miała miejsce na terenie Wrześni, w dniu 8 czerwca br. Mężczyzna w wieku 30 lat był poszukiwany na podstawie Zarządzenia Sądu Rejonowego we Wrześni celem doprowadzenia do zakładu karnego.

Kolejny poszukiwany został zatrzymany we Wrześni w dniu 9 czerwca br. Mężczyzna w wieku 28 lat był poszukiwany na podstawie Zarządzenia Sądu Okręgowego w Koninie celem doprowadzenia do zakładu karnego.

Następnym poszukiwanym był 32-letni mieszkaniec powiatu słupeckiego, który został zatrzymany 9 czerwca br. we Wrześni. Poszukiwany był na podstawie Zarządzenia Sądu Rejonowego we Wrześni celem doprowadzenia do zakładu karnego. Zatrzymany został przez policjantów prewencji.

Kolejny poszukiwany został zatrzymany we Wrześni w dniu 11 czerwca br. Mężczyzna w wieku 31 lat był poszukiwany na podstawie Listu Gończego wydanego przez Sąd Rejonowy we Wrześni celem doprowadzenia do zakładu karnego.

Piątym poszukiwany został zatrzymany 16 czerwca na terenie Wrocławia przez policjantów z Wydziału Ochrony i Poszukiwania Osób w Poznaniu. Mieszkaniec Wrześni poszukiwany był na podstawie Zarządzenia Sądu Okręgowego w Bydgoszczy celem doprowadzenia do zakładu karnego.

Szóstym zatrzymanym był 66-letni mężczyzna, którego zatrzymali policjanci z Kołaczkowa 16 czerwca br. Do zdarzenia doszło na terenie Gminy Kołaczkowo. 66-latek poszukiwany był na podstawie Zarządzenia Sądu Rejonowego we Wrześni celem doprowadzenia do zakładu karnego.

Siódmym zatrzymanym był 24-letni mężczyzna, którego zatrzymali policjanci z Wydziału Prewencji 16 czerwca br. Do zdarzenia doszło na terenie Gminy Września. 24-latek poszukiwany był na podstawie Zarządzenia Sądu Rejonowego we Wrześni celem doprowadzenia do zakładu karnego.

Kolejny poszukiwany został zatrzymany we Wrześni w dniu 17 czerwca br. Mężczyzna w wieku 65 lat był poszukiwany na podstawie Zarządzenia Sądu Rejonowego we Wrześni celem doprowadzenia do zakładu karnego.

Następnym poszukiwanym był 49-letni mężczyzna, który został zatrzymany 17 czerwca na terenie Gminy Września. Poszukiwania odbywały się na podstawie Zarządzenia Sądu Rejonowego we Wrześni celem doprowadzenia do zakładu karnego.

Ostatnim poszukiwanym był 25-latek, którego zatrzymali policjanci 18 czerwca br. na terenie Gminy Września. Poszukiwania odbywały się na podstawie Zarządzenia Sądu Rejonowego we Wrześni celem doprowadzenia do zakładu karnego.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
wielkopolskie
3048
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez we Wrześni