9 marzec 2021

Odzyskane 4 rowery

fot. KPP Wrzesnia
Policjanci z Wydziału Kryminalnego w wyniku swoich działań odzyskali rowery o wartości 5500 złotych. Do sprawy funkcjonariusze zatrzymali dwie osoby, którym zostały postawione zarzuty. Jednoślady wróciły do swoich właścicieli.
REKLAMA

W pierwszym tygodniu marca br. policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji we Wrześni odzyskali 4 skradzione rowery. Do przestępstw dochodziło w dniach między 26 a 28 lutego br. w piwnicach osiedlowych na ulicy Opieszyn, Owocowej oraz Batorego we Wrześni.

Właściciele jednośladów wycenili swoje poniesione starty na kwotę 5500 złotych. Do tych kradzieży zostały zatrzymane osoby pochodzące z Wrześni, 36-letni mężczyzna oraz 32-letnia kobieta. Do policyjnej realizacji doszło 2 marca br. o godzinie 18:45 na ulicy Warszawskiej we Wrześni

Na tym etapie postępowania zostały postawione, mężczyźnie 3 zarzuty, oprócz dwóch kradzieży również oszustwo przy sprzedaży rowerów. Natomiast wobec 32-latki postawiono dwa zarzuty kradzieży. Dodatkowo kobieta była poszukiwana przez wrzesińskich policjantów celem doprowadzenia do Zakładu Karnego. Odzyskane dwa pozostałe rowery zaliczane są jako sprawy rozwojowe i ściśle wiążą się z zatrzymaną parom złodziei.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
wielkopolskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez we Wrześni

kiedy
2021-09-05 17:00
miejsce
Wrzesiński Ośrodek Kultury,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-11-07 19:00
miejsce
Wrzesiński Ośrodek Kultury,...
wstęp biletowany