6 wrzesień 2019

Komunikat wypadek

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji we Wrześni poszukują świadków wypadku drogowego z dnia 31 sierpnia br. Do zdarzenia doszło około godziny 20:25 we Wrześni na skrzyżowaniu o ruchu okrężnym ulic Kaliska oraz Pilska.
Koronawirus
wielkopolskie
3048
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji we Wrześni prowadzą czynności w sprawie zdarzenia drogowego z dnia 31 sierpnia br. Do zdarzenia doszło około godziny 20:25 we Wrześni na skrzyżowaniu o ruchu okrężnym ulic Kaliska oraz Pilska.

Z wstępnych ustaleń wynika, że: kierujący samochodem osobowym nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu rowerem marki Kross, w wyniku czego doszło do potrącenia rowerzysty. Kierujący samochodem nie zważając na zaistniałą sytuację oddalił się z miejsca wypadku drogowego.

Wszystkie osoby, które mogą udzielić informacji na temat przebiegu powyższego wypadku prosi się o kontakt osobisty z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji we Wrześni ul. Szkolna 23, pokój 118, lub telefoniczny (61)-437-52-73 lub (61)-437-52-00.

Dziękujemy za okazaną pomoc.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
wielkopolskie
3048
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez we Wrześni