11 lipiec 2019

Komunikat

fot. KPP Wrzesnia
Policjanci z Wydziału Kryminalnego prowadzą czynności w sprawie uszkodzenia Opla Corsy. Wartość start została oszacowana na 1000 złotych. Monitoring zarejestrował mężczyznę, który mógł tego dokonać.
Koronawirus
wielkopolskie
3048
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji we Wrześni prowadzą dochodzenie w sprawie uszkodzenia 4 opon przy samochodzie osobowym marki Opel Corsa. Do zdarzenia doszło 16 czerwca br. w godzinach 1:08 do 1:15 na ul. Kutrzeby we Wrześni.

Właścicielka Opla Corsy podczas składania zawiadomienia w dniu 25 czerwca br. określiła wartość uszkodzonych opon na kwotę 1000 złotych. Kamery monitoringu osiedlowego zarejestrowały mężczyznę, który mógł dokonać tego przestępstwa. We wskazanych godzinach ten mężczyzna znajdował się dwukrotnie przy uszkodzonym pojeździe.

Wizerunek osoby publikujemy i zwracamy się z prośbą, jeśli ktoś rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji we Wrześni ul. Szkolna 23. Można także skontaktować się telefonicznie pod numerem 61-437-52-00 lub 61-437-52-89.

Dziękujemy za okazaną pomoc.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
wielkopolskie
3048
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez we Wrześni